Shakira 1 miliard klikime n YouTube

Shko posht

Super Shakira 1 miliard klikime n YouTube

Mesazh nga Rreze prej Sat Jan 29, 2011 8:24 am

E dim q Shakira ka shum fansa n mbar botn, por tashm ka edhe nj shifr shum interesante t fiksuar n arritjet e saj. Artistja ka arritur n 1 miliard klikime n You Tube. Kto shifra kan ardhur nga grshetimi i tre kanaleve zyrtare: Shakira, Shakira Video dhe Shakirasme. Sigurisht q ky lajm e ka gzuar s teprmi artisten ndaj ka shkruar n blogun e saj: Jam shum e gzuar nga ky lajm. Nj miliard shikime n mbar botn sht nj numr i paimagjinueshm dhe sht m tepr se kam ndrruar. Sigurisht q nj pjes t mir t ksaj shifre e ka fal super hitit WAKA WAKA n versionet spanjollisht dhe anglisht, q prbjn 300 milion shikimeve

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi