E nxit i shoqi shqiptar, italiania bhet milionere n TV

Shko posht

Super E nxit i shoqi shqiptar, italiania bhet milionere n TV

Mesazh nga Ditta prej Sat Jan 29, 2011 2:47 pm


Ka qen e pabesueshme ajo q i ka ndodhur Michela De Paolit, nj italianeje shtpiake nga Padova.

Esht br milionere duke fituar plot 1 milion euro n emisionin e
Gerry Scotit Kush do t bhet milioner?, vetm duke dgjuar kshilln e
bashkshortit shqiptar.
Durim Pici, nj murator nga Shqipria q punonte n Itali,
bashkshorti i saj, e shihte prnat para ekranit t televizionit gruan e
tij italiane q i gjente nj nga nj prgjigjet e emisionit Kush do
bhet Milioner.

Dhe i thot: Ti n shtpi, i gjen t gjitha pyetjet, pse nuk shkon atje n studio ta provosh njher?.

Edhe pse e pasigurt, gruaja pasi mori kurajo nga i shoqi u nis drejt
studios dhe pr udi, iu prgjigj gjith pyetjeve t Gerry Scotit, duke u
br milionerja e radhs n Itali prmes nj spektakli televiziv.
Pikrisht, ajo q ishte ve nj grua e thjesht e shtpiake.
Sot disponon plot: 1 Milion Euro!

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi