Behgjet Pacolli bhet baba pr her t pest

Shko posht

Super Behgjet Pacolli bhet baba pr her t pest

Mesazh nga Gonna prej Sat Jan 29, 2011 3:47 pm

Kryetari i partis Aleanca Kosova e Re (AKR) Behgjet Pacolli sht br baba pr her t pest.
Biznesmeni dhe politikani kosovar Pacolli, nga e mrkura sht br edhe me nj djal, t cilin e kan pagzuar me emrin Diar. Lajmin e ka konfirmuar edhe vet Behgjeti prmes rrjetit social Facebook.

Miq t nderuar, ju njoftoj se n familjn time kto dit kemi momente gzimi, zoti na ka gzuar, im shoqe ka lindur edhe nj djal, e kemi pagzuar DIAR, I lindur m 26.01.2011 n ora 17:56 min, 4.8kg, 55cm i gjat, ka shkruar Pacolli n profilin e tij.

Bengjet Pacolli gjithashtu ka nj djal tjetr si dhe tre vajza. /Telegrafi/

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi