Vritet gjat aktrimit n dokumentar

Shko posht

Super Vritet gjat aktrimit n dokumentar

Mesazh nga Zyma prej Mon Jan 31, 2011 7:47 am


Nj aktor 54-vjear mbeti i vrar me t vrtet, gjat nj skene kur ai
duhet t vdiste, gjat xhirimit t nj dokumentari anglez, lajmroi sot
Daily Mail.

Ngjarja ndodhi t mrkurn, kur gjat xhirimit t nj skene pr nj
betej mesjetare, nj hesht u thye dhe nj cop iu ngul aktorit n
zgavrn e syrit, duke shkaktuar nj sken t tmerrshme.Hetimet e mparshme zbuluan se aktori nuk mbante nj helmet t
prshtatshme dhe as nuk kishte pozicionuar mburojn n pozicionin e
duhur.Xhirimet duhej t ilustronin nj betej historike, e cila do t transmetohej n nj dokumentar t nj programi historik.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi