Rusja q mahnit njerzit me akrobacionet e saj

Shko posht

Super Rusja q mahnit njerzit me akrobacionet e saj

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Jan 31, 2011 8:38 pmLondr, 31 janar - Sigurisht se t gjith e kujtoni Zlatn, femra e cila qndron n frigorifer dhe n kuti. Ajo sht mrekulli mjeksore. Edhe pse pr shumicn nga ne sht e vshtir t prekim majat e gishtrinjve, ajo bn akrobacione t pabesueshme.
Emri i vrtet i Zlats sht Julia Gunthel. Ka 24 vjet dhe vjen nga Rusia, por me vite jeton n Gjermani. Edhe pse mund t njihej si gjimnaziste, ajo ka hequr dor nga kjo. M shum i plqen ti zbavit njerzit n rrug, njofton mediet britanike.
Rusja, talentin e saj e zbuloi q kur ishte fmij. Por, pr t qen fleksibile dhe pr t br akrobacionet m leht, i duhet t strvit do dit.
Familja ime sht krenare me mua dhe ata m japin mbshtetjen m t madhe, ka thn Zlata.
Ajo udhton n gjith botn dhe tregon aftsit e saj t jashtzakonshm. Ka urdhruar n Evrop, ndrsa shou ka organizuar n Indi, Hong Kong, dhe shkon shpesh n Japoni.
Disa her ka psuar lndime t lehta, por thot se nuk ka kurrfar problemi shndetsor._________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi