Adoleshenti plagos veten pahiri

Shko posht

Super Adoleshenti plagos veten pahiri

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Jan 31, 2011 8:39 pm

Ferizaj, 31 janar - I riu A.R.(15) duke luajtur me nj revole i ka shkaktuar vets plag n dor dhe n kmb. Ai m pas ka krkuar ndihmn mjeksore n shrbimin e Urgjencs n Spitalin e Ferizajt. Sipas zdhnsit rajonal t policis, Agim Gashit, ngjarja ka ndodhur mbrm rreth ors 23:55, n shtpin e t dyshuarit.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi