Selena Gomez dhe Justin Bieber t dashuruar?

Shko posht

Super Selena Gomez dhe Justin Bieber t dashuruar?

Mesazh nga Zyma prej Wed Feb 02, 2011 9:47 am


Kngtarja dhe aktorja Selena Gomez dhe atraksioni i adoleshentve,
Justin Bieber, jan kapur gjat daljes s prbashkt n kinema.
Pr t dyt sht spekuluar pr nj koh t gjat se jan n lidhje.
Paparact
i prcolln deri n parking, dhe kur gazetart i pyetn pr daljen
romantike, Bieber u prgjigj: Kurr mos thuaj kurr, transmetojn
mediet amerikane.
Derisa Selena 18-vjeare po hynte n vetur, kanadezi 16-vjear u tregua nj xhentlmen i vrtet dhe ia hapi dern.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi