Halle Berry krkon kujdestarin e vajzs

Shko posht

Super Halle Berry krkon kujdestarin e vajzs

Mesazh nga Zyma prej Wed Feb 02, 2011 9:49 am


Edhe pse pas ndarjes, Halle Berry dhe ish-partneri i saj, Gabriel Aubry,
jan pajtuar t ken kujdestarin e prbashkt mbi vajzn, aktorja ka
ndrruar mendjen.
Berry ka shtyr xhirimet e filmit t ri, n t
cilin do ta zvendsoj Catherine Higl, dhe ka krkuar nga gjykata q
kujdestari i vetm i vajzs trevjeare t jet ajo.
Aubry para nj
muaji i ka dorzuar gjykats dokumentacionin e nevojshm pr njohjen e
atsis, dhe ather aktorja kuptoi se manekini nuk sht n gjendje t
kujdeset pr vajzn.
Prfaqsuesi i aktores pr mediet tha pr
mediet amerikane se Halle sht e shqetsuar pr vajzn Nahla dhe se do
t bj gjithka pr ta mbrojtur.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi