Dieta, ushtrime dhe tet gota uj n dit

Shko posht

Super Dieta, ushtrime dhe tet gota uj n dit

Mesazh nga Gonna prej Wed Feb 02, 2011 1:28 pm

Megjithat, Kim thot se kurr nuk ka dashur t jet vitale pr tu br m trheqse pr meshkuj, por q t jet e shndetshme. Gjenerata e femrave t cils i takoj un ka pasur shembull Xhejn Fondn dha ka ushtruar prmes kasetave t saj pr ushtrime, ka thn ajo. Prve ksaj duhej q t pija tet gota uj n dit dhe t jem n ajr t pastr. Sot e shoh q t gjitha kto prpjekje m jan shpaguar, ka shtuar 54 vjeja Kim. Ka pranuar gjithashtu se si pr t po bhet gjithnj e m vshtir, me kalimin e viteve, t mbetet n form, por ajo, megjithat, po prpiqet.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi