Rikthehen m t forta se kurr

Shko posht

Super Rikthehen m t forta se kurr

Mesazh nga Rreze prej Thu Feb 03, 2011 9:08 am


Teksa t gjith e kan msuar tashm se Adelina Ismaili ka mse nj vit n studio pr albumin e ri, Dafina Zeqiri pasi ka folur pr bashkpunime t reja ka shtuar se ka n plan t publikoj dhe nj album kt vit.
T njjtn gj ka treguar dhe Genta Ismajli e cila pas shum kngsh t publikuara gjat vitit 2010 duket se nuk i ka mbetur dhe shum pun pr albumin e ri n t cilin patjetr do t jet i prfshir dhe dueti me Noizyn.
Bleona Qereti n rikthimin e saj t shkurtr n Tiran, nuk ka harruar t flas se s shpejti do t thyej heshtjen dhe mungesn e gjat n ekranet e kanaleve muzikore.
Ndrkoh nuk ka lajme nse Elvana ka n planet e saja kt vit dhe nj album t ri, sepse ather vrtet do kishim arsye ta quanim 2011, Viti i betejs s divave.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi