30 vjeqarja e vdekur ne banesen ne flake eshte vrar

Shko posht

Super 30 vjeqarja e vdekur ne banesen ne flake eshte vrar

Mesazh nga ditush prej Thu Feb 03, 2011 4:56 pm

TIRANE- Aurora Trashani, vajza shkodrane e cila u gjet dje e vdekur, ndrsa apartamenti ku banonte kishte mar flak sht vrar.
Dyshohet se viktima t jet goditur me thik dhe m pas i sht vn flaka shtpis, n mnyr q vdekja e saj t dukej aksidentale.

Policia e Tirans njofton sot se 32 vjecarja ishte goditur n pjes t ndryshme t trupit me mjete t mprehta si dhe ka patur djegje n trup.

Vajza jetonte me qera n nj apartament n katin e pest t pallatit 64, pran godins s Sigurimeve Shndetsore Tirane, n rrugn Muhamet Gjollesha. Ka qen ora 12:00 e s mrkurs kur forcat zjarrfikse t njoftuar nga fqinjt kan mbrritur n apartamentin e prfshir nga flakt.
Fillimisht mendohej se shkak i vdekjes t ishte asfiksimi, pasi nj ngrohse me gaz ishte ln pran krevatit ku ndodhej edhe trupi i pa jet i 32 vjeares. Por, pas hetimeve n vendngjarje, rezultoi se 32-vjearja ishte vrar.

Policia thot se po punon pr identifikimin dhe kapjen e autorve ndrsa shrbimet e Seksionit kundr krimeve ndaj jets dhe liris s personit kan kryer veprimet procedurale. Materialet i kaluan Prokurorise parashikuar nga Nenet 76 t Kodit Penal.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi