Disa djallzi pr t rifituar t dashurin

Shko posht

Super Disa djallzi pr t rifituar t dashurin

Mesazh nga Ditta prej Thu Feb 03, 2011 8:31 pm


Koht e fundit keni prshtypjen se ai nuk ju dgjon m kur i thoni dika. N do koh duket sikur sht i humbur shpirtrisht.
Indiferente
- Mos e puthni pas kthimit nga qyteti, kur jua hap dern.
- N qoft se ai pi kafen pa sheqer dhe pa qumsht, kur ia bni kafen nxirrini edhe sheqer edhe qumsht. Dhe anasjelltas...
- Harrojeni ditlindjen e tij.
- Mos i rregulloni flokt ashtu si i plqen atij. N qoft se ju
kundrshton, thuajini se me modelin e mparshm e ke ndier veten si nj
femr e huaj.

Bjeni xheloz
- Ftoni n shtpi ndonj mik tuajin t vjetr nga gjimnazi apo nga
studimet pr "t pir" nga nj got dhe rrini me t derisa t kthehet ai
n shtpi n mnyr q takohet me t. N qoft se ai ju telefonon dhe
ju thot se do t vonohet, i thoni t mos ngutet, sepse...
- Lejoni q t'i gjej n antn tuaj dy bileta pr kinema apo pr n teatr.
- N qoft se ai ju thot se n mbrmje nuk do t jet n shtpi,
thoni se do gj sht n rregull. Madje, zshm - sikur do ta ndjeni
veten m mir kur nuk sht ai n shtpi.

Flirtet, ila
- Keni dal me bashkshortin n dark n nj restorant. Pas ushqimit
kryesor, i thoni se duhet t shkoni patjetr n tualet, mirpo ndaluni
tek telefoni. Bisedoni s paku 10 minuta me ndonj miken tuaj. N qoft
se ju pyet se me k biseduat aq gjat, i thoni t vrtetn, por
skuquni.
- Kur jini e sigurt se ai sht vetm n shtpi, thuajini dikujt tju
krkoj n telefonin e shtpis, dhe kur t dgjoj zrin e burrit
tuaj, le ta lshoj receptorin.
- Ndryshojeni pamjen tuaj nga koka deri tek thembrat, por duhet t
kujdeseni q t mos mendoj se pr shkak t tij e keni br at
ndryshim.

N qoft se edhe kto kshilla nuk ju ndihmojn, lreni t shkoj n
rrugn e tij. Nuk ka asnj kuptim q t jetoni bashk me at njeri q
nuk dshiron t jet me ju. Edhe dika. Mos harroni t'i thoni her pas
here se "jeni ngopur me t gjitha".

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi