Bleona Qerreti bashkėpunim me Timbeland

Shko poshtė

Super Bleona Qerreti bashkėpunim me Timbeland

Mesazh nga Ditta prej Thu Feb 03, 2011 8:34 pm

Kėngėtarja e njohur, Bleona Qerreti, duket se famėn e kėrkon edhe nė
Shtetet e Bashkuara. Ajo ėshtė parė pėrkrah personazheve tė njohur tė
botės sė muzikės dhe kinemasė, si Xhulia Ormond dhe Xhina Xhershon, nė
mbrėmjen e bamirėsisė “Save the Children and Artists”, nė Los Anxheles,
ku ka performuar “live” edhe kėngėtari Riki Martin. Ylli i muzikės
shqiptare. Nga vetė kėngėtarja mėsohet se po bashkėpunon me producentin e
famshėm amerikan Timbeland, pėr realizimin e albumin e saj tė parė nė
anglisht. Bleona ka rrėfyer se i ėshtė dashur njė vit, qė Timbeland t’i
kthente njė pėrgjigje pėr bashkėpunimin, por albumi sipas saj nuk ka
asnjė arsye pse tė mos jetė i suksesshėm.


_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Bleona Qerreti bashkėpunim me Timbeland

Mesazh nga Zyma prej Thu Feb 03, 2011 8:35 pm


_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi