Blero vjen me kėngėn “Rock City”

Shko poshtė

Super Blero vjen me kėngėn “Rock City”

Mesazh nga Ditta prej Thu Feb 03, 2011 8:35 pm

Blero ka realizuar kėngėn e tij mė tė re nė bashkėpunim me grupin“Freax” nga Zvicra, tė cilėn e ka titulluar “Rock City”.Kėngėtari
kosovar ka bėrė tė ditur pėr Telegrafi.com se xhirimet e kėsaj kėnge
kanė pėrfunduar mbrėmė dhe videoklipi do tė promovohet me 12 shkurt nė
Zvicėr.

Blero dhe dy anėtarėt e grupit "Freax", Mc Mondy dhe Toni White
“Mbrėmė kam pėrfunduar xhirimet e videoklipit tė kėngės ‘Rock City’.
Kjo kėngė ėshtė nė bashkėpunim mes meje dhe dy reperėve nga Zvicra,
‘Freax’. Kėnga ėshtė shumė e mirė, me njė tekst shumė tė veēantė”, ka
pohuar Blero pėr Telegrafi.
“Video-klipi ėshtė realizuar nga produksioni ‘Asha’ dhe ka dal njė
klip shumė interesant. Klipi do tė promovohet me 12 shkurt nė diskotekėn
Rinora 4 nė Zvicėr ndėrsa me 13 shkurt do tė transmetohet nėpėr
televizionet e Kosovės”, ka pėrfunduar kėnėgtari

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi