iljeta duet me 2Po2

Shko posht

Super iljeta duet me 2Po2

Mesazh nga Ditta prej Thu Feb 03, 2011 8:36 pm

Bashkpunimet muzikore Kosov-Shqipri nuk kan t ndalur. Ksaj
radhe bhet fjal pr nj bashkpunim n mes t reperit nga Kosova,
2po2, dhe kngtares nga Shqipria, iljeta Xhilaga.
`Dyshja
si duket pritet s shpejti t ket nj bashkpunim t nxeht. Lajmin e
ka br t ditur vet reperi, Besnik Canolli (2po2), pr
Telegrafi.com.
Do t ket shum bashkpunime e njri prej tyre do t jet edhe me iljetn, ka pohuar Besniku.

Knga e tyre do t realizohet n studion e Flori Mumajesit, kurse pr
klipin pritet t bashkpunojn me produksionin Entemedia.
Canolli po ashtu ka treguar se kt ver do t nxjerr albumin e tij t ri solo, t titulluar Authentic.
Kt ver do ta publikoj albumin solo Authentic ku do t ket m shum se 15 kng, ka treguar ai.
2po2 s fundmi ka bashkpunuar me kngtaret Dafina Zeqiri dhe Altuna
Sejdiu-Tuna, dhe knga e tyre Vibe ishte nj hit i madh vitin e
kaluar.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi