Pink i lutet Bruno Mars: Ma lėsho pozitėn e parė!

Shko poshtė

Super Pink i lutet Bruno Mars: Ma lėsho pozitėn e parė!

Mesazh nga Ditta prej Thu Feb 03, 2011 8:36 pmPink i ėshtė lutur Bruno Marsit nė njė shaka tė sajėn nė
Twitter, duke kėrkuar nga kėngėtari qė ta tėrheqė nga tregu kėngėn hit
“Grenade”, e cila nuk e ka ndėrmend tė largohet nga pozita e parė, pėr
t’ia lėshuar kėtė pozitė pikėrkisht kėngės sė re tė kėngėtares
ekstravagante, “Fuckin’ Perfect”.
Pop ylli shtatzėnė ka
shfrytėzuar rrjetin shoqėror online Twitter, pėr tė promovuar nė
njėrfarė mėnyrė kėngėn hit tė saj “Fuckin’ Perfect”, e cila tashmė
okupon pozitėn e dytė. Sidoqoftė, Pink i ėshtė lutur kėngėtarit mė tė
kėrkuar kohėve tė fundit, Bruno Mars, qė ta ‘tėrheqė’ hitin “Grenade”, i
cili po bėn kėrdi nėpėr top lista.
“Kėnga “Fuckin’ Perfect” ėshtė e para nė top listėn e videoklipeve
dhe ėshtė nė pozitėn e dytė tė Top 100 kėngėve. I mallkuari Bruno Mars,
je me fat pasi qė unė e dua atė kėngė. Dikush mė ka thėnė se nėse
“Fuckin’ Pefect’ ngjitet nė pozitėn e parė atėherė do tė jetė hera e
parė dhe e fundit. Tė lutem Bruno, tėrhiqe kėngėn nga tregu”, shkroi
Pink nė shakanė e saj drejtuar Bruno Marsit.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi