Eneda prezantuesja e re e “Portokalli”

Shko poshtė

Super Eneda prezantuesja e re e “Portokalli”

Mesazh nga Ditta prej Thu Feb 03, 2011 8:37 pmPas shumė e shumė mėdyshjeve se kush do ta zėvendėsojė Armanda
Toskėn - Amin nė “Portokalli” tashmė duket se vendin e saj e ka zėnė
kėngėtarja nga Shqipėria, Eneda Tarifa.
Eneda sapo ka
nėnshkruar njė kontratė pėr tė prezantuar spektaklin dhe do bėhet pjesė e
kėsaj pėrvoje tė re sepse dėshiron tė zhvillohet profesionalisht.
“Propozimi pėr tė prezantuar ‘Portokallinė’ mendoj se vjen nė kohėn e
duhur, kur pėrvoja e fituar dhe pjekuria artistike mendoj se mund tė mė
favorizojnė. E shikoj si njė mundėsi pėr rritje tė mėtejshme
profesionale”, ka thėnė Enida.
“Ishte propozimi i regjisorit Altin Basha pėr tė qenė prezantuese e
‘Portokallisė’. Kjo mė bėri tė ndihesha e privilegjuar, sepse ai ka vite
qė e drejton kėtė spektakėl dhe synon veēse rritje profesionale dhe
cilėsore”, shprehet ajo.
Eneda ėshtė njė vajzė qė njeh mirė skenėn, ndihet e lirshme dhe spontane dhe ka besim se do tė japė mė tė mirėn

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi