Derrkuci q mendon se sht qen

Shko posht

Super Derrkuci q mendon se sht qen

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Feb 03, 2011 8:41 pmEcn me shkathtsi npr tunele, kaprcen me lehtsi pengesat dhe driblon shklqyeshm piketat.

Duket sikur bhet fjal pr nj qen t strvitur mir, por n fakt sht nj derrkuc.

Zonja Williams, nj strvitse kafshsh n Uells, thot se Louie ishte m i vogl se derrkuct e tjer kur e mori 3 muajsh.

Pr arsye sigurie e ndava nga t tjert. Nj dit, kur po strvisja qent pr t hyr n tunel, Louie ishte i pari q e bri kt gj. Hera e par q shihja nj derrkuc q ishte m i mir se nj qen, shprehet strvitsja.

Tahm Louie strvitet me qent e tjer dhe kolegt e tij e kan pranuar n gjirin e tyre.

Louie i kupton gjrat m shpejt se nj qen dhe njerzit mbesin pa fjal sa her q e shohin, tha zonja Williams.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi