Mel Gibson shpresonte se do ta vriste policia

Shko posht

Super Mel Gibson shpresonte se do ta vriste policia

Mesazh nga Gonna prej Fri Feb 04, 2011 9:02 am

Nj mik i aktorit Mel Gibson ka deklaruar se ai po shpresonte q polici do ta qllonte me arm. Bhet fjal n incidentit e ndodhur gjat atyre ditve. Ather ai posa ishte shkurorzuar prej gruas s tij, Robinit, dhe ishte ndaluar shkaku i vozitjes n gjendje t dehur. Tash shoku i tij rrfen se ai nj gj t till e kishte br nga shpresa se polici do ta qllonte pr ta vrar. Kolegu i tij, Deni Glover, ka deklaruar se Mel nuk sht ashtu si e paraqesin npr media.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi