Emili Blant dshiron t jet m e shndosh

Shko posht

Super Emili Blant dshiron t jet m e shndosh

Mesazh nga Gonna prej Fri Feb 04, 2011 9:03 am

N nj koh q Hale Beri e refuzon ofertn pr ta interpretuar rolin e Areta Frenklin pr t mos i humbur linjat, Emili Blant sht shprehur se do t ishte shum e lumtur nse nj regjisor do ti krkonte t shtoj n pesh.

N kt mnyr aktorja britanike do t hante far t donte.

Do t m plqente t isha e shndosh. Met Demon ka thn se pr ta interpretuar rolin n filmin The Informant hante do dit nj pul t pjekur, hamburger dhe spageta. Do t doja q edhe mua t m ofronin nj rol t till, deklaroi Blant.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi