Adhuruesit e Britni Spirs incizojn spot pr hitin e saj t ri

Shko posht

Super Adhuruesit e Britni Spirs incizojn spot pr hitin e saj t ri

Mesazh nga Gonna prej Fri Feb 04, 2011 9:04 am

Britni Spirs e ka nj hit t ri, kjo nse u besojm adhuruesve t saj. Hiti i saj i ri Hold It Against Me sht shndrruar n sensacion t vrtet, edhe pse ai ende nuk e ka lansuar versionin e saj t spotit. N t vrtet, adhuruesit e saj kan vendosur n versionin e tyre t kngs. Vetm n tri ditt e fundit, spotin e kan shikuar rreth 200 000 njerz. Ky spot vjen si rrjedhoj e disa thashethemeve se e gjora Britni nuk ishte n gjendje ti prcjell hapat q ishin krkuar prej saj, por kto zra ishin mohuar dhe thon se nuk kan t bjn asgj me realitetin.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi