Sir Elton: Lady Gaga do tė ketė karrierė tė gjatė

Shko poshtė

Super Sir Elton: Lady Gaga do tė ketė karrierė tė gjatė

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 05, 2011 7:58 am


Sir Elton John e sheh Lady Gagan edhe pėr njė kohė tė gjatė si
mbretėreshė tė pop muzikės, pėr shkak se ajo ėshtė jashtėzakonisht e
sjellshme dhe respektuese ndaj vetes dhe fansave.
Legjenda e
muzikės ka kėnduar sė bashku me pop yllin nė ceremoninė e ndarjes sė
ēmimeve Grammy Awards vitin e kaluar dhe sė fundmi kanė regjistruar njė
duet pėr filmin e tyre “Gnomeo & Juliet”.
“E dua atė, ajo ėshtė absolutisht fantastike. Ne jemi bėrė miq. Ēfarė
mė pėlqen mė shumė te Gaga ėshtė mirėsjellja e saj dhe respekti pėr tė
gjithė pėrreth saj. Kjo mė pėlqeu edhe te John Lenon. Ajo ėshtė yll
fenomenal, definitivisht ajo do tė ketė jetė tė gjatė nė muzikė, ashtu
sikurse unė, McCartney dhe Rod Stuart. Ajo ėshtė gjeniale”, ka thėnė Sir
Elton John.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi