Lilly Allen cakton datn e martess

Shko posht

Super Lilly Allen cakton datn e martess

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 05, 2011 8:02 amLilly Allen ka caktuar datn e martess s saj me Sam Cooper,
ndrsa planifikon q ceremonia t mbahet pran shtpis s saj n Angli
m 11 qershor.
Kngtarja 25 vjeare hyri n lidhje me 32
vjearin Sam Cooper fundvitin e kaluar, ndrsa ka rezervuar nj kish n
qendr t Anglis pr 11 qershor, kurse planifikon q ditn e saj t
veant ta ndaj me familjen dhe miqt e ngusht.
Lily nuk dshiron nj martes grandioze, ajo thjesht nuk sht m
dhe aq aktive n shoubiznes. Ajo dhe Sam Cooper jan vrtet t lumtur
dhe do t martohen pran shtpis n Cotswolds, theksoi nj burim
brenda pr brenda Daily Mirror.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi