Hani mngjesin deri n fund q t bheni me djal

Shko posht

Super Hani mngjesin deri n fund q t bheni me djal

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 05, 2011 8:03 am


Rezultatet e nj studimi tregojn se femrat q duan t ken nj
fmij mashkull gjat periudhs s par t shtatznis duhet ta han
mngjesin deri n fund.
Sipas IRNA, n baz t krkimeve t
universitetit Misuri ushqimi i grave n fillim t periudhs s
shtatznis lidhet me gjinin e fmijs dhe shndetin e tij kur t lind.
Shkenctart pretendojn se grat n periudhn e shtatznis q han
mngjesin t plot dhe me yndyra kan m shum shans q t lindin djal.
Krkuesit vun re q nj regjim ushqimi me pak yndyr dhe me agjrime
t gjata favorizon lindjen e nj vajze tek grat shtatzna

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi