Kush fle pak, ftohet m leht

Shko posht

Super Kush fle pak, ftohet m leht

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 05, 2011 8:03 amSipas nj studimi t kohve t fundit, ata persona q flen m
pak se shtat or, kan 3 her m shum shanse pr t marr t ftoht
se ata q flen m shum se tet or.
T rriturit q
shpenzojn nj koh t madhe duke u kthyer e rrotulluar n krevat, jan
akoma m t dobt pr sa i prket marrjes s t ftohtit.
Sheldon Cohen, Profesor psikologjie n Universitetin e Pittsburg thot: sa m pak q fle, aq me keq e ke.
Shqetsimet e pagjumsis mund t ndikojn n balancimin e kitokins
dhe histamins, t cilat luajn nj rol n infeksione dhe reaksione
alergjike.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi