Mjeshtri i parkimit

Shko posht

Super Mjeshtri i parkimit

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 05, 2011 8:09 am


Nuk dihet nse e ka br me kast, por ky shofer n New Hampshire
t SHBA-ve u tregua mjeshtr i parkimit. Pasi rrshqiti nga rruga,
arriti q makinn e tij ta ngul pingul n bor.
Kjo teknik e
vshtir pr tu realizuar ka mahnitur shum shikues n YouTube, e
sidomos pr faktin se shoferi shptoi pa iu prekur as nj qime floku.
Se si arriti automobili t ngulej n bor, nj Zot e di. Shikoni kt
video t shkurt t makins s ngulur n bor dhe u dshirojm vozitje
t sigurt.
http://www.youtube.com/watch?v=niEIuwLCCiQ&feature=player_embedded

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi