Keni 50 vje ende i dashuruar n Barbien

Shko posht

Super Keni 50 vje ende i dashuruar n Barbien

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 05, 2011 8:10 amKeni, partneri i kukulls m t njohur n bot Barbie, festoi
ditlindjen e 50-t. Gjysm shekulli ai i vardiset t dashurs s tij
dhe ende nuk e ka fituar zemrn e saj. Por, nuk e ka ndrmend t
dorzohet.
Shenja t pleqris n trup dhe rrudha n ball -
nuk do t shihni tek Keni, edhe pse sht 50 vjear. Ende sht shum
vital dhe shum modern. Gjithmon e ka prcjell modn dhe ka pas
styling t gatshm pr gjithka qoft kur vishet serioz ose pr t
dal n disko. Nj koh bile ka qen edhe punker.
Por dshira e tij e vetme q nuk i sht realizuar ende sht t
vishet si dhndr dhe t dal para altarit me t dashurn e jets s tij
Barbien. T gjith e din dashurin e tyre t madhe, por n biografin
zyrtare t Kenit thuhet se ai nuk sht martuar kurr dhe Barbie ka
veshur fustanin e nusris vetm pr ti knaqur shoqet e veta
rrobaqepse.
Barbie dhe Keni zyrtarisht jan ndar m 2004, por Keni edhe m tutje
vuan pr ish t dashurn. Prodhuesi i kukullave Mattel njoftoi sot n
panairin e lodrave n Nurnberg n Gjermani se Keni nprmjet Facebookut
dhe Twitterit po prpiqet t lidhet me Barbien dhe t lidhet srish me
t, shkruajn mediat e huaja.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi