ifti Beckham pret nj vajz

Shko posht

Super ifti Beckham pret nj vajz

Mesazh nga Rreze prej Sat Feb 05, 2011 10:33 am

ifti
Victoria dhe David Beckham jan gzuar pa mas, kur pas kontrollit
mjeku i tyre u tha se po pritnin nj vajz. Victoria Bacham qau me lot
nga gzimi pr kt lajm.

Ajo dhe burri i saj, i ylli i futbollit David kishin qen t dshpruar pasi donin nj vajz, pas tre djemve.
Nj mik i ngusht i familjes tha pr The Sun se ky do t jet fmija i fundit pr Beckham.
Victoria dhe David kan tre djem, Brooklyn 11 vje, Romeo tet dhe Cruz pes vje.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi