Anxhela: I detyrohem nns natyr shqiptare

Shko posht

Super Anxhela: I detyrohem nns natyr shqiptare

Mesazh nga Rreze prej Sat Feb 05, 2011 10:35 am

Anxhela
Martini, vajza q prfaqsoi Shqiprin n Miss Universe, arriti t
hyj n finale si dhe t renditet si nj ndr 10 femrat me trupin m t
bukur.

Vajza 24 vjeare ka nj trup perfekt,
shoqruar me nj vshtrim seksi dhe nj pamje mesdhetare, q
kompletohet me nj ecje shum tunduese.

''Ka qen shum e vshtir! M dukej
sikur kisha gur t mdhenj prpara, pengesa etj. Ka qen gati nj
mision i pamundur (qesh)! Megjithat ka qen nj prvoj q m ka
rritur dhe m ka msuar shum gjra, si pr veten, ashtu dhe pr
jetn,'' ka rrefyer modelja per revisten ''Shqip'', hapat e pare ne
boten e modes.

Anxhela qe ka trup te mrekullueshme mohon te kete mbajtur ndonjehere diete:
''Un jam shqiptare dhe vdes pr t
ngrn (qesh). E kam me t vrtet. Nuk kam menduar qoft dhe pr nj
sekond t jets sime t mbaj ndonj diet. Shkoj n palestr, kshtu q
un mund t ha `t dua. Un madje po t dua mund t ha dhe akullore
pr mngjes''.

E pyetur se kujt i detyrohet pr trupin e saj t mrekullueshm, Anxhela pergjigjet shkurt:
''I detyrohem nns natyr shqiptare!''

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi