Serbi, 55 mijė protestues nė Beograd

Shko poshtė

Super Serbi, 55 mijė protestues nė Beograd

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat Feb 05, 2011 3:21 pmRreth 55 mijė vetė kanė zbritur sot nė rrugėt e Beogradit, pėr tė protestuar kundėr qeverisė qė e ka futur vendin nė njė krizė tė thellė ekonomike.

Sipas informacioneve tė fundit, nė rrugėt e kryeqytetit serb kanė zbritur edhe 10 mijė policė, pėr tė shmangur qė protesta tė kthehet nė njė manifestim tė dhunshėm.

“Pėr 10 vjet Serbia ka jetuar nėn qeveri tė paafta dhe tė korruptuara”, ka deklaruar lideri i Partisė Serbe tė Progresit, i mbėshtetur nga protestuesit qė bėrtisnin “hajdutė” dhe “ndryshim”.

Pėrfaqėsuesit e opozitės gjatė fjalimeve tė mbajtura kanė deklaruar se do ta bllokojnė qytetin e Beogradit nėse qeveria nuk plotėson brenda 2 muajve kėrkesėn e tyre pėr zgjedhje tė parakohshme.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Serbi, 55 mijė protestues nė Beograd

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat Feb 05, 2011 3:22 pm

Flaka ju dalt juve Laughing

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Serbi, 55 mijė protestues nė Beograd

Mesazh nga Zyma prej Sat Feb 05, 2011 5:34 pm

ishalla po lyhen me benzin e po e djegun njani tjetrin

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Serbi, 55 mijė protestues nė Beograd

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi