Big Mama shijon suksesin n Stamboll

Shko posht

Super Big Mama shijon suksesin n Stamboll

Mesazh nga Rreze prej Sun Feb 06, 2011 10:43 am

Kngtarja
tetovare Besjana Kasami, e njohur n publik si Big Mama, kto dit
ndodhet n Turqi e m saktsisht n Stamboll, ku do t realizoj
videoklipin e kngs s par n gjuhn turke. Tani mund tju jap info
n lidhje me punn e saj n Stamboll, tregon producenti turk Erkin
Karaman, i cili thekson se Big Mama sht duke punuar n videoklipin e
kngs s par n gjuhn turke.

Big Mama sht n Stamboll dhe sapo
ka dhn intervist pr revistn e njohur turke, Huriyet, n t ciln
do t gjendet dhe n kopertin q nga dita e mart. Gjithashtu jemi
duke punuar n klipin e kngs dhe pasi t publikohet projekti ajo do t
jet e pranishme n nj nga emisionet m t shikuara n Turqi, shton
m tej producenti.

Big Mama, gjithashtu ka shfrytzuar
rastin q t jet e pranishme edhe n nj koncert shum t madh q sht
mbajtur n Stamboll nga kngtarja e njohur turke Zeynep Memedim, t
ciln ka pasur rastin t njoh m nga afr.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi