Big Brother, largohet Alkena

Shko posht

Super Big Brother, largohet Alkena

Mesazh nga Ditta prej Sun Feb 06, 2011 11:57 am

Bukuroshja nga Peja, Alkena Dervishaj sht e eliminuara e radhs e reality shou Big Brother Albania 4.

Alkena eliminohet pasi nuk arriti t fitonte prkrahjen e publikut, ndoshta kjo pr shkak t veprimve kontraverse t saj kur refuzoi prodhimet greke brenda shtpis dhe hoqi nj yll nga flamuri i Kosovs i vizatuar n nj tort, kjo pr arsye se ylli n fjal sipas saj prfaqsonte serbt e Kosovs.

N nominim pr tu larguar kt jav jan Alma, Klaudia, Neda, Ermela dhe Algeni.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Big Brother, largohet Alkena

Mesazh nga Zyma prej Sun Feb 06, 2011 12:01 pm

Mir u baaa sen ska ba

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Big Brother, largohet Alkena

Mesazh nga ditush prej Sun Feb 06, 2011 6:46 pm

Hajtt se e kemm Petritinn atyy bile nja te KOSOVES hehhehe

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Big Brother, largohet Alkena

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi