Shqiptarja qė ka tė njėjtin producent si Lady Gaga

Shko poshtė

Super Shqiptarja qė ka tė njėjtin producent si Lady Gaga

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Feb 06, 2011 9:03 pmTiranė, 6 shkurt - Kėngėtarja me origjinė shqiptare, Kristinė Elezaj, e cila sipas shtypit amerikan i ngjan pėr nga flokėt Shakirės, pėr nga trupi kėngėtares Pink dhe pėr nga lėvizjet Britney Spearsit, ka publikuar video klipin e saj mė tė ri tė quajtur “Warpath”. Sipas ueb faqes sė njohur “Radar on Line”, shqiptaro-amerikania e bukur shfaqet mahnitėse, herė me bikini e rrethuar nga flakėt, e herė e shoqėruar nga balerinat e saj mbi motor. Hiti mė i ri i Kristinė Elezajt ėshtė realizuar nga producenti dhe kompozitori mė i kėrkuar momentalisht, “The Red One”, i cili ka realizuar tė gjitha kėngėt e Lady Gaga. Kėnga ‘Warpath’ doli ilegalisht pak kohė mė parė nė internet dhe tė gjithė menduan se bėhet fjalė pėr hitin mė tė ri tė Lady Gaga, por nė fakt bėhet fjalė pėr kėngėn e artistes shqiptare, e cila sapo ka nisur tė hyjė fuqishėm nė tregjet ndėrkombėtare. Sipas revistės amerikane “The Billboard”, muzika e Kristinė Elezajt ėshtė njė shkrirje mes stilit tė Rihannės dhe Britney Spears. Elezaj ėshtė duke punuar pėr albumin e saj, i cili pritet tė dalė nė tregjet ndėrkombėtare, njofton revista Bluetooth.
_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi