Digjen zyrat e Al Jazeera-s n Kajro

Shko posht

Super Digjen zyrat e Al Jazeera-s n Kajro

Mesazh nga ditush prej Mon Feb 07, 2011 9:26 pmJan djegur zyrat dhe paisjet e televizionit Al Jazeera n Kajro t Egjiptit. Al Jazeera transmeton n arabisht pr t gjith botn arabe, si dhe n gjuhn angleze.
T dieln e kaluar autoritetet egjiptiane e kan urdhruar Al Jazeera-n t ndaloj transmetimet nga Egjipti dhe i morri akreditimet gazetarve t ktij rrjeti.
Televizioni raporton se nnt nga gazetart e ktij rrjeti n Egjipt jan ndaluar nga policia. Vendet perndimore kan dnuar sulmet, krcnimet dhe arrestimet e gazetarve.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Digjen zyrat e Al Jazeera-s n Kajro

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Feb 07, 2011 9:28 pm

Kjo kalon ne Rajon & Bote

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi