Majmuni japonez punon si kamerier

Shko posht

Super Majmuni japonez punon si kamerier

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Feb 10, 2011 6:32 pmN qytetin Utsunomivi t Japonis gjendet restoranti Kavabuki n t cilin punon edhe nj majmun me emrin Fukuchan. Ai nuk shfrytzohet vetm pr punn e kamerierit, por kafsha e gjor duhet t mbaj veshur fustanin e uditshm me fytyr femre me paruke n kok.

Maska ka motive t tradits japoneze dhe me t filluar personi i vogl t ec i tr filmi i postuar n YouTube merr tone t zhanrit t horrorit. Shum shfrytzues t YouTube kan komentuar pamjen e majmunit.

Personazhi negativ i Filmit t tmerrit ka nj motr, shkroi njri nga prdoruesit e YouTube. Vetm prisni kur dikush do t prpiqet ta josh kamerieren pasi ti kthej nja dy gota, komentoi nj tjetr.

Prndryshe Fukuchan nuk sht majmuni i vetm i cili punon n Kavabuki si kamerier. Fukuchan e ka edhe nj koleg - Jacchanin i cili sht edhe ekspert i karates. Majmunt thuhet se punojn si kamerier pasi Kavabuki sht n kriz financiare._________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi