Mishele Obama u ndalon Facebook-un vajzave

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Mishele Obama u ndalon Facebook-un vajzave

Mesazh nga Rreze prej Fri Feb 11, 2011 9:18 am

Zonja e Parė amerikane, Mishele Obama, ėshtė kundėr pėrdorimit tė rrjeteve sociale
nga ana e fėmijėve. Pėr kėtė arsye, ajo ua ka ndaluar vajzave tė saj, Sasha dhe Malia, pėrkatėsisht 8 dhe 11 vjeē
, qė tė jenė pjesė e Facebook-ut. “Nuk jam ndonjė fanse e madhe e idesė qė fėmijėt tė jenė nė Facebook, pasi nuk ėshtė diēka pėr tė cilėn kanė nevojė, nuk ėshtė e domosdoshme”, ka thėnė Mishele Obama nė njė intervistė . Ajo ėshtė shprehur se vajzat e saj mund tė regjistrohen nė Facebook vetėm kur tė jenė tė rritura, por jo nė kėtė moshė, pasi nuk iu shėrben.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Mishele Obama u ndalon Facebook-un vajzave

Mesazh nga Nora prej Fri Feb 11, 2011 9:23 am

Shumė mirė po me pelqen zonja e pare e Amerikes hehe
qka ju vyn facebooki ne nje mosh aq te ree

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi