Dafina ka 2500 euro borxh pėr bojkot tė koncertit

Shko poshtė

Super Dafina ka 2500 euro borxh pėr bojkot tė koncertit

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 11, 2011 9:55 amDafina Zeqiri ishte paralajmėruar tė kėndonte tė dielėn e 30 janarit nė njė koncert nė Danimarkė, por ajo nuk ka qenė aty.
Sipas njoftimit tė saj nė Facebook shkaktar pėr mos mbajtjen e koncertit ėshtė organizatorit Samir Kuqi. Ndėrsa nga ana tjetėr organizatori nė Kopenhagė, pėr shkak tė korrektėsisė me adhuruesit dhe me pjesėmarrėsit nė koncertin e 30 janarit, ka thėnė se deklarata e Dafinės ėshtė e pabazė.

Por edhe pse ajo hedh fajin mbi organizatorėt, e vėrteta duket se ėshtė krejt ndryshe, sepse mosardhja e saj lidhet kryekėput me probleme tė saj tė “jetės” ndėrsa nė njė njoftim nė njė radio shqiptare nė Danimarkė organizatori i ka kėrkuar miqėsisht Dafinės, qė tė ia kthejė shumėn prej 2500 eurosh. /Vipat/Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi