“Lista Rugova” e LDD krijojnė parti tė re?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super “Lista Rugova” e LDD krijojnė parti tė re?

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 11, 2011 10:44 am

Anėtari i “Listės Ibrahim Rugova”, Astrit Haraēija bashkė me Dardan Gashin e kėsaj liste kanė pasur mbrėmė njė darkė tė gjatė, nė njė restorant nė periferi tė kryeqytetit, me kreun e LDD-sė, Nexhat Dacin.
Burimet i kanė thėnė KTV-sė se arsyeja e takimit ėshtė mundėsia qė “Lista Rugova” dhe LDD-ja tė krijojnė bashkė njė parti tė vetme. Sipas kėtyre burimeve, Lista nuk i ka dhėnė ende njė pėrgjigje pėrfundimtare Thaēit dhe PDK-sė pėr koalicionin, dhe njė gjė tė tillė do ta bėjė vetėm pas arritjes sė njė marrėveshjeje me Dacin. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi