Egjipt, dorėhiqet Hosni Mubarak

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Egjipt, dorėhiqet Hosni Mubarak

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Feb 11, 2011 5:30 pmPas 18 ditė protestash nė vend, jep dorėheqjen presidenti i Egjiptit, Hosni Mubarak. Lajmin e ka bėrė tė ditur zėvendėspresidenti egjiptian, Omar Suleiman nė njė dalje nė televizion. (UPDATE)

Sipas tij, Mubarak ka hequr dorė nga mandati presidencial dhe ka ngarkuar forcat e armatosura tė menaxhojnė punėt e shtetit.

“Qytetarė, nė emėr tė Zotit, nė kėtė situatė tė vėshtirė qė Egjipti po kalon, presidenti Hosni Mubarak ka vendosur tė japė dorėheqjen nga detyra dhe ka ngarkuar forcat e armatosura tė drejtojnė punėt nė vend. Zoti na ndihmoftė!”, ėshtė shprehur Suleiman.

Mijėra flamuj janė valvitur nė sheshin Tahir tė shoqėruara me thirrje tė gėzueshme dhe fishkėllima.

Ndėrkohė kėshilli suprem i forcave tė armatosura egjiptiane ka vendosur tė garantojė “kalimin paqėsor tė pushtetit” dhe "zgjedhjet e lira” nė vend. Kėshtu theksohet nė komunikatėn numėr 2 tė ushtarakėve nė njė mbledhje tė Kėshillit tė Ministrave.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Egjipt, dorėhiqet Hosni Mubarak

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Feb 11, 2011 5:30 pm

Hasta La Vista

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Egjipt, dorėhiqet Hosni Mubarak

Mesazh nga Zyma prej Sat Feb 12, 2011 8:37 am

aiiiiiii shum e pate merzi mu larguu

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Egjipt, dorėhiqet Hosni Mubarak

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi