I dehur pr pak i shpton vdekjes?

Shko posht

Super I dehur pr pak i shpton vdekjes?

Mesazh nga ditush prej Fri Feb 11, 2011 6:47 pm

N Rio de Janeiro, nj kamer e vzhgimit ka regjistruar nj pamje tronditse t nj personi t dehur, i cili kaloi hekurudhn, vetm nj sekond para kalimit t tregut, dhe me siguri, kt as nuk e kishte kuptuar.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi