Fmija me 26 gishtrinj

Shko posht

Super Fmija me 26 gishtrinj

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 11, 2011 9:54 pmVoglushja Lei Yadi Min ka lindur me 12 gishta n duar dhe 14 n kmb. Ajo jeton n Mjanmar (ish-Birmania).

Lei sht nj vjee dhe ky mutacion i saj e bn q t thyej rekordin Guiness, t cilin m par e mbanin dy fmij indian me 12 gishta n duar dhe 13 n kmb, transmeton TCH.

N jug t Azis, veanrisht n Indi, nuk sht e rrall t hassh n deformime t tilla q lidhen me rimishrimin e zotave hindu.


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi