Vanessa dhe Zac po rikthehen?

Shko posht

Super Vanessa dhe Zac po rikthehen?

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 12, 2011 12:07 amVanessa Hudgens thot se ajo dhe Zac Efron jan duke i zgjidhur gjrat mes tyre.

Aktorja 22-vjeare u nda nga aktori 23-vjear n muajin dhjetor pr shkak t presionit t karrierave t tyre, por Vanessa shpreson se ata mund t kthehen srish s bashku n t ardhmen.

Ne ende jemi miq. Kush e di far do t na sjell e ardhmja? Ne po mundohemi ti zgjidhim gjrat, ka thn Vanessa pr revistn Details.

Thashethemet qarkulluan se ata tashm ishin ribashkuar, por ende asgj nuk sht konfirmuar

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi