Real 1 dhe DJ Blunt bashkpunim me 2po2 dhe Capital T

Shko posht

Super Real 1 dhe DJ Blunt bashkpunim me 2po2 dhe Capital T

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 12, 2011 12:09 amReal 1 ka zbuluar pr Telegrafi.com se knga e radhs e tij dhe DJ Blunt do t jet nj bashkpunim me 2po2 dhe Capital T.

Njri ndr repert m t mir n Kosov, emri i vrtet i t cilit sht Ilir Zhita, e cili gjithmon qndron n krah me DJ Blunt, po ashtu ka thn se knga, e cila flet pr muzikn hip-hop, do t shoqrohet edhe me nj klip.

Bashkpunimi i imi dhe DJ Blunt ksaj radhe sht me 2po2 dhe Capital T. S shpejti do t realizojm edhe videoklipin. Teksti i muziks m shum flet pr muzikn hip-hop. Nuk dshiroj t zbuloj m shum sepse dshirojm t mbetet befasi, ka thn Real 1 pr Telegrafi.

Real 1 gjithashtu ka br t ditur se ai me DJ Blunt s shpejti do t vijn me nj kng tjetr t re t ciln po ashtu do ta shoqrojn me klip.

Jemi duke punuar shum. Prve bashkpunimit mes 2po2 dhe Capital T, un dhe DJ Blunt kemi realizuar nj kng tjetr t re q s shpejti edhe kjo pritet t realizohet me klip, ka prfunduar reperi duke hezituar t jap m shum detaje.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi