Sa kushton telefoni i Viktoria

Shko posht

Super Sa kushton telefoni i Viktoria

Mesazh nga Gonna prej Sat Feb 12, 2011 8:51 am

Viktoria Bekami sht shtitur n aeroportin e Londrs me nj iPhone t br veanrisht pr t, i cili kushton hiq m pak se 22 mij funte. Viktoria shtatzn, madje ua ka treguar paparacve edhe fotografin q e mban n sfond, n t ciln shihet bashkshorti i saj Dejvid Bekami gjysm i zhveshur. Telefoni i Viktoris sht i punuar nga 150 gram ari 24 karatsh, por nuk sht m i shtrenjti n ofertn e modeleve luksoze, t cilt i punon Stjuart Hjuzi. Pr vetm 39.999 funte, mund t blini iPhone t stolisur me diamante, copza t meteorit dhe me dhmb t dinozaurit. Nse me t vrtet keni vendosur q t shpenzoni shum, ather pr pes milion funte mund t blini nj iPhone nga ari i kuq, graniti dhe diamantet.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi