Lohan: Nuk kam vjedhur kurrė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Lohan: Nuk kam vjedhur kurrė

Mesazh nga Gonna prej Sat Feb 12, 2011 8:52 am

Megjithatė, avokati i saj u dha edhe mė shumė besueshmėri spekulimeve, pasi deklaroi se klientja ėshtė e gatshme tė pranojė fajin, nėse i ofrohet mundėsia qė tė shmangė burgimin. Megjithatė, ai shtoi se ēėshtja e vjedhjes ėshtė tėrėsisht e mbrojtshme dhe se Lohan pret me padurim qė emri i saj tė qartėsohet nga akuzat, nė mėnyrė qė tė vazhdojė pėrpara me jetėn e saj. Ndėrkohė, aktorja kishte shkruar nė statusin e saj: “Unė nuk do tė vidhja kurrė, nėse njerėzit kanė dyshime pėr kėtė. Nuk jam rritur pėr tė gėnjyer, mashtruar apo vjedhur, ndėrsa ēfarė veshi kur shkoj nė gjykatė nuk duhet tė pėrfundojė nė faqet e para. Ėshtė absurde”.


_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi