Leona Luis emanton lajmet pr operacione plastike

Shko posht

Super Leona Luis emanton lajmet pr operacione plastike

Mesazh nga Gonna prej Sat Feb 12, 2011 8:53 am

Interpretuesja e kngs s suksesshme Bleeding Love ishte tem e thashethemeve, sipas s cilave ajo i ishte nnshtruar nj operacioni plastik pr rregullimin e hunds. Hunda e Leons sht dukur m e holl dhe kjo gj ka nxitur thashethemet lidhur me nj operacion t mundshm. Duket se Leona i sht nnshtruar nj operacioni plastik n hund, ka thn nj kirurg kozmetik. Por, zdhnsi i Leons ishte i shpejt pr t demantuar kto pohime. Sugjerimet se ajo i sht nnshtruar kirurgjis kozmetike jan t pavrteta, ka thn zdhnsi n deklaratn e tij.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi