Pr skijim 'nuk' ju duhet bora

Shko posht

Super Pr skijim 'nuk' ju duhet bora

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 12, 2011 1:35 pm



Chuck Patterson sht adhurues i skijimit dhe do vit kalon nj koh n Havaje. Pasi skit duket se i mungojn vendosi ti provoj n nj form t pazakont dhe n vend t maleve me bor, u lshua me ski npr nj val deti masive.

Zgjodhi plazhin m t popullarizuar t surfimit n Mauij.

Para surfimit prve skive t prshtatshme shfrytzoi edhe shkopinjt e skijimit edhe pse nuk i ndihmuan aq shum n uj.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi