Romė: Akuza kundėr Berluskonit ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Romė: Akuza kundėr Berluskonit ?

Mesazh nga ditush prej Sat Feb 12, 2011 2:43 pm


Prokurorėt italianė kanė paraqitur zyrtarisht kėrkesėn pėr gjykimin e kryeministrit Silvio Berluskoni nėn akuzat se ka pasur marrėdhėnie intime me njė prostitutė tė mitur, duke kėrkuar gjykim tė menjėhershėm pėr tė.
Gjykatėsi duhet tė vendosė tani nėse do tė pranojė kėrkesėn dhe do tė nisė gjykimin e kryeministrit 74-vjeēar.
Berluskoni i ka mohuar akuzat se ai ka paguar pėr shėrbime seksuale, duke fajėsuar prokurorėt se po pėrpiqen ta largojnė nga pushteti.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi