Njė trup tė bukur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Njė trup tė bukur

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 12, 2011 3:50 pm


Nė mėnyrė tė veēantė, meshkujt qė kėrkojnė dashnore pėr njė natė nuk
janė tė interesuar pėr fytyrėn e gruas, por vetėm pėr trupin e saj.
Ekspertėt thonė se kjo ėshtė e lidhur me ndėrgjegjen e tyre dhe qė ėshtė
njė fakt qė nuk mund tė kontrollohet.
Ēfarė do tė duan meshkujt? Hulumtimi mė i ri tregon se si truri i
tyre ėshtė shumė mendjemprehtė dhe i thjeshtė. Njėkohėsisht, kjo ėshtė
dėshmuar se si meshkujt tė cilėt kėrkojnė flirt, trupin e femrės e
vendosin larg, para njė fytyrė tė bukur, kėshtu nėse dėshironi njė
aventurė me vrap, shkoni nė palestėr nė sytė e meshkujve njė trup shumė i
fortė ėshtė shumė larg para njė fytyrė tė bukur. Ekspertėve amerikanė
shumė vite e hulumtojnė trurin e mashkullit, nė mėnyrė specifike
misterin e seksualitetit mashkullor dhe flirtin. Konkluzioni i fundit
deri te cili kanė arritur e lidhin me lidhjet e shkurta dhe tė gjata.
Ndryshe nga gratė tė cilat nė rastin e parė menjėherė reagojnė nė
fytyrėn e mashkullit.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi