Lumturia programohet leht

Shko posht

Super Lumturia programohet leht

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 12, 2011 3:52 pmTruri sht si kompjuteri dhe lumturia mund t programohet leht.
Nnndrgjegjja mund t riprogramohet sikur kompjuteri,- kshtu thot
Pol Mekena, hipnotizues britanik dhe ekspert pr programim
neurolinguistik. Sjellja dhe mendimi negativ shum njerzve u bhet
shprehi. Pr kt arsye ndryshojn proceset kimike n tru dhe kshtu
paknaqsia dhe zhgnjimi pa vetdije bhen rutin. Me ushtrime nxitet
dhe prhapet ndjenja e lumturis. Imagjinata mund t kontribuoj shum
n shkatrrimin dhe bllokimin e ndjenjave t depresionit, si dhe
zhvillimit t knaqsis dhe lumturis. Ushtrimi i imagjinats sht i
thjesht dhe pa pages, e sht mjaft efektiv. Por, sht me rndsi t
bhet rregullisht.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi